Hukuk Otomasyon Programları Ne Gibi Kolaylıklar Sunuyor?

Hukuk Otomasyon Programları Ne Gibi Kolaylıklar Sunuyor?

14 Mart 2017, Salı günü, saat 07:38 'de eklendi. Font boyutu:

Hukuk Otomasyon Programları Ne Gibi Kolaylıklar Sunuyor?

Hukuk otomasyon programları ile  hukuk büro ve departmanlarınız için etkin çözümler üretebilme imkanını yakalarsınız.Çok sayıda müşteri veya aboneye hizmet veren kurumlar için, bu hesaplara ait alacakların takibi başlı başına hassasiyet gerektiren bir operasyon alanıdır. Şüpheli alacakların artması ile bir yandan kurumların gelir cetveli altındaki nakit akışı düzensiz hale gelmekte ve dosya masrafları gibi giderlerin üzerine eklenmektedir. Bu boyuttaki hukuki takip işlemlerini yürütmek için çok sayıda avukatın kurum bünyesinde istihdam edilmesi veya dış kaynak yoluyla temin edilmesi gerekmektedir.Tahsilat odaklı geliştirilen hukuk otomasyon programları, dosya yapılandırması konusunda avukatların işlerini bir nebze de olsa azaltacaktır. Müşteri sayıları milyonlara uzanan farklı ölçeklerdeki kuruluşların hukuki takip süreçleri sırasında kolaylık yaşamaları üzere hukuk otomasyonu gerekli bir uygulamadır. Hukuk otomasyon programları ile paket farkı gözetmeksizin tüm temel işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üst seviyede toplu kontrol imkanı sunan bu programlarda avukatların uzun ve yorucu işlemleri kolaylaştırılmış halde yönetmeleri için gerekli tüm araçlar bulunmaktadır.

Sistem; kurumsal alacaklarınızın yasal yollardan takibine dair her aşamada tahsilatın mümkün olan en kısa zamanda ve en düşük maliyette yapılmasına yönelik yolları izlemektedir. Sadece hukuksal ve idari süreçleri değil aynı zamanda finansal süreçler , dökümantasyon ve iletişim kanallarını da etkin bir şekilde yönetebilmeniz için gerekli tüm bileşenleri bir araya getirir.

Taraflar Çoğaldığında Ne Yapılır?

Smart law programları, bir icra ya da dava dosyasına konu olan borçlu sayısının birden fazla olması durumunda buna uygun olarak takip işlemini birden fazla kanaldan yürütebilmektedir. Dosyalar ile borçluların her birini ayrı olarak ele alabilmekte olan program tüm süreçlerir tek bir dosya altında birleştirerek sizlere büyük bir kolaylık sunmaktadır. Takip işlemlerinizi sadeleştirecek olan smart law programlarında tahsilattan elde edilen tutar, fatura üzerinde belirtilen diğer hak sahipleri arasında program yardımıyla paylaşılabilmektedir. Kurumsal ihtiyaçlara uyum sağlayan bu programlar aynı zamanda oldukça pratik nitelikte olan programlardır. Parametrik olarak yönetilebilen esnek bir yapıya sahiptirler. Bu program ile site sahipleri kurumsal konularda güçlü ve etkin bir yönetim elde ederler. 

Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ