Koza Altın’dan açıklama:

'Şirketlerimizin olağan madencilik ve ticari faaliyetleri devam etmektedir' 'Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturmanın tamamlanması beklenen bir durum olmakla birlikte şirketimizden herhangi bir nakit çıkışı söz konusu değildir'

Koza Altın’dan açıklama:
24 Şubat 2018, C.tesi günü, saat 07:51 'de eklendi.
İSTANBUL (AA) - Koza Altın İşletmeleri AŞ, şirketlerinin olağan madencilik ve ticari faaliyetlerinin devam ettiğini duyurdu.

Koza Altın İşletmeleri AŞ'nin Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yer alan açıklamasında, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan ve şirketi ilgilendiren iddianamenin tamamlanmış olduğunun, çeşitli basın ve yayın organlarında yer alan haberlerden öğrenildiği bildirildi.

Açıklamada, devamla şunlar kaydedildi:

"Şirketimiz yatırımcı ilişkileri bölümüne gelen sorular üzerine açıklama yapma gerekliliği doğmuştur. Şirketlerimizin olağan madencilik ve ticari faaliyetleri devam etmektedir. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturmanın tamamlanması beklenen bir durum olmakla birlikte şirketimizden herhangi bir nakit çıkışı da söz konusu değildir. Mevcut hukuki süreçlerin şirketimizin ticari faaliyetlerine herhangi bir etkisi bulunmamaktadır."

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ