Reklam
Reklam
Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Pasaport ve ehliyet yoğunluğu için ek mesai kararı

Emniyet Genel Müdürlüğünce, pasaport ve sürücü belgesi müracaatlarında meydana gelen yoğunluğun aşılabilmesi amacıyla üç ilde ek tedbirler alındı Ankara, İstanbul ve İzmir"de ilgili birimlerde vatandaşların taleplerinin en kısa zamanda karşılanabilmesi amacıyla hafta içi 17.00-19.00 saatlerinde randevu şartı aranmaksızın şahsen başvuru alınacak

13 Ağustos 2017, Pazar günü, saat 00:51 'de eklendi. Font boyutu:

Notice: Undefined variable: ReklamHaberIci in /home/yenikonya/web/yenikonya.com.tr/public_html/pages/ajanshaberleridetay.php on line 131

ANKARA (AA) - Emniyet Genel Müdürlüğünce pasaport ve sürücü belgesi müracaatlarında meydana gelen yoğunluğun aşılabilmesi amacıyla üç ilde ek tedbirler alındı.

Emniyet Genel Müdürlüğünün resmi Twitter hesabından, pasaport ve sürücü belgesi işlemlerine yönelik alınan ek tedbirlere ilişkin duyuru yapıldı.

Buna göre, Ankara, İstanbul ve İzmir'de ilgili birimlerde vatandaşların taleplerinin en kısa zamanda karşılanabilmesi amacıyla hafta içi 17.00-19.00 saatlerinde randevu şartı aranmaksızın şahsen başvuru alınacak.

Cumartesi günleri ise 09.00-18.00 saatlerinde pasaport ve tescil birimleri çalışmalarına devam edecek.


Ayrıca iki kez randevu almasına rağmen pasaport ve tescil birimlerine gelmeyerek işlem yaptırmayan vatandaşlara, kontenjan ve iş gücü kayıplarını önlemek adına üçüncü kez randevu verilmeyecek. Bu kişilerin pasaport ve tescil birimlerine şahsen müracaat etmeleri gerekecek.

Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ