Reklam
Reklam
Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Tayfun Pektürk Karşıyaka’da kaldı

Spor Toto 2. Lig temsilcisi Menemen Belediyespor"un dün anlaşmaya vardığını açıkladığı Tayfun Pektürk, bugün Karşıyaka ile sözleşmesini uzattı

13 Ağustos 2017, Pazar günü, saat 05:00 'de eklendi. Font boyutu:

Notice: Undefined variable: ReklamHaberIci in /home/yenikonya/web/yenikonya.com.tr/public_html/pages/ajanshaberleridetay.php on line 131

İZMİR (AA) - Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Menemen Belediyespor'un dün 2 yıllık anlaşmaya vardığını açıkladığı Tayfun Pektürk, bugün Karşıyaka ile sözleşmesini uzattı.

Karşıyaka Spor Kulübünden yapılan yazılı açıklamada, geçen sezon kadrolarında bulunan Tayfun Pektürk'ün sözleşmesinin sona ermesi nedeniyle Menemen Belediyespor'la görüştüğü bildirildi.

Tayfun Pektürk'ün Menemen Belediyespor'a Karşıyaka ile görüştükten sonra karar vereceğinin belirtildiği açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Menemen Belediye Başkanı sayın Tahir Şahin ile konuşup ilgi ve anlayışına teşekkür edilmiş ve futbolcumuz dün anlaştığımız şartlar ile sözleşmesini imzalamıştır. Tayfun Pektürk, kulübümüz futbolcusu olarak yeni sezonda da bizimle beraber olacaktır. Tayfun'a önümüzdeki sezonda takımımızla başarılar diler, Menemen Belediye Başkanı sayın Tahir Şahin'e dostluk ve anlayışından ötürü teşekkür ederiz."

Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ