Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Bozkır’da ödül töreni

Bozkır Vali Kemal Katıtaş İlkokulu'nun düzenlediği KOP destekli ‘Ailemle Okuyorum' projesinin ödül töreni gerçekleştirildi.

Bozkır’da ödül töreni
20 Nisan 2017, Perşembe günü, saat 13:03 'de eklendi.

Bozkır Vali Kemal Katıtaş İlkokulu'nun düzenlediği ‘Ailemle Okuyorum' projesinin ödül töreni Bozkır Belediye konferans salonunda düzenlenendi.

Dereceye giren öğrencilere ödüllerini Bozkır Kaymakamı Emre Öztürk ve Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün verdi. 

İlkokul öğrencilerinin gösterilerinin ardından, projede dereceye giren velilere ödüllerini veren Bozkır Kaymakamı Emre Öztürk, projenin hayata geçirilmesinde emeği bulunan herkese teşekkür ederek, dereceye giren velileri tebrik etti. 

Dereceye giren öğrencilerin ödüllerini veren Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, "Mehmet Akif'in bahsettiği Asımın Nesli bu olsa gerek. Geleceğimizi yönetecek Asımın Neslinin yetiştiğini görmekten çok büyük gurur duyuyorum. Geleceğimizi emanet edeceğimiz bu gençlerimizin başarılarını görmekten büyük onur duyuyorum. Gençlerimizin alınlarından öpüyorum. Bu gençlerimizin bu şekilde yetişmesinde emeği geçen tüm anne ve babalara, öğretmenlerimize, okul müdürlerimize ve daha en küçük emeği bulunan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Bu haber 857 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ