Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

​Özboyacı: Yalanlar üzerinden fitne üretmeye gerek yok

AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı, "Emeklilik için prim ödeme, gün sayısı ve yaş kriterini yerine getirmeyen ne milletvekili ne de bir başkası için erken emeklilik söz konusu değildir. Bu iddiayı ortaya atanlar açıp emeklilikle alakalı şartları okuyabilirler." dedi.

​Özboyacı: Yalanlar üzerinden fitne üretmeye gerek yok
18 Ekim 2018, Perşembe günü, saat 21:29 'de eklendi.

Son günlerde tartışılan "erken emeklilik" konusunda AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı, açıklama yaptı.

Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Özboyacı  "İstanbul Milletvekilimiz Rümeysa Kadak üzerinden yürütülmek istenen maksatlı propaganda, aslına bakılırsa tamamen art niyetli bir yıpratma politikasıdır ve asla doğru değildir." ifadelerini kullandı.

Emeklilik için prim ödeme, gün sayısı ve yaş kriterini yerine getirmeyen ne milletvekili ne de bir başkası için erken emekliliğin söz konusu olmayacağını belirten AK Parti Konya Milletvekili Selman Özboyacı, yaptığı paylaşımlarda şu ifadelere yer verdi;

- ‘'Bu iddiayı ortaya atanlar açıp emeklilikle alakalı şartları okuyabilirler.

- Yıllardır bu konuyu gerçek olmadığı bilindiği halde ısrarla gündeme getiren, hele hele bunu Meclisimizin en genç ve en sevilen Milletvekillerinden, 22 yaşında, başarılı ve pırıl pırıl bir kardeşimiz üzerinden yapan ahlaksızlar amacına asla ulaşamayacak. 

- Genç Milletvekilleri ile alakalı bir soru sormak isteyen varsa sorsun biz de açık ve net olarak cevap verelim. Yalanlar üzerinden fitne üretmeye gerek yok.

- Bu art niyetli kara propagandalarla saçmalamaya devam edenler bilsin ki AK Parti'nin genç milletvekilleri olarak, iftiralara kulak asmadan milletimiz ve gençlerimiz için hep birlikte tüm enerjimizle çalışmaya devam edeceğiz.''

Bu haber 1911 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ