AK Parti Kulu İlçe Teşkilatından miniklere kırtasiye desteği

AK Parti Kulu İlçe Teşkilatı tarafından Kulu Müftülüğü'ne bağlı 4-6 yaş Kur'an Kursu öğrencilerine oyuncak ve kırtasiye desteği sağlandı.

 AK Parti Kulu İlçe Teşkilatından miniklere kırtasiye desteği
05 Aralık 2019, Perşembe günü, saat 13:43 'de eklendi.
AK Parti Kulu İlçe Teşkilatı, Kulu Müftülüğü'ne bağlı 4-6 yaş Kur'an kursu öğrencilerine oyuncak, kırtasiye, temizlik malzemeleri, tam donanımlı yazıcı ve halı desteğinde bulundu. Kulu Müftüsü Muhsin Yıldız, AK Parti Kulu İlçe Başkanı İsa Ölçer, Kadın Kolları Başkanı Huriye Bozkurt, Gençlik Kolları Başkanı Esad Atakan ve AK Parti İlçe Yönetimi, Kur'an Kursunda öğrenim gören minik öğrencileri ziyaret etti.

Ziyarette minik öğrenciler ilahiler seslendirerek, dua etti. 

AK Parti Kulu İlçe Başkanı İsa Ölçer Kon Tv Muhabirine yaptığı açıklamada: " AK Parti Kulu İlçe Teşkilatı olarak Müftülüğümüze bağlı 4-6 yaş Kur'an kursu öğrencilerimize oyuncak, kırtasiye temizlik malzemeleri, tam donanımlı yazıcılar ve halı desteğinde bulunduk. Bugün de İlçe Müftümüz, Gençlik Kolları Başkanımız, Kadın Kolları Başkanımız ve ilçe yönetimimizle beraber ziyaret de bulunduk. İnşallah aldığımız tüm eşyalarımız, oyuncaklarımız, hediyelerimiz öğretmen ve öğrencilerimize hayırlı olur, hayırlı işlerde kullanırlar. " dedi. 

Kulu Müftüsü Muhsin Yıldız ise Müftülük olarak hizmetlerin daha da yayılması noktasın her türlü gayreti göstereceklerini belirterek: " Nesillerimizin muhafazası bu noktada fevkalade önemli. Eğitimin çok önceden başlanması inşallah vatanına, milletine, bayrağına, sahip faziletli, bir nesil yetiştirmek Diyanet İşleri Başkanlığımızın görevleri arasında inşallah ilçemizde de bu hizmetlerin daha aktif daha toplumun tabanına yayılması noktasında da inşallah biz Müftülüğümüz olarak gerekli gayretleri göstereceğiz. Hepinize başta sizler olmak üzere bu noktada yardımcı olan bütün kardeşlerime teşekkür ediyorum. Çocuklar hepinize başarılar diliyoruz. İnşallah sizleri de burada sık sık ziyaret edeceğiz. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Sizlere bakarak biz gelecekten çok ümitvarız Cenabı Allah hepinizin yolunu bahtını açık eylesin inşallah." şeklinde konuştu.

Ziyaret daha sonra ikramlarla son buldu.

Ertan Özkök/Kulu
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ