Başkan Kavuş, Hobi Bahçelerinde vatandaşlara misafir oldu

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, belediyeye ait Karahüyük Mahallesi'nde bulunan hobi bahçelerinde vatandaşları ziyaret etti. Bahçelerinde çalışan vatandaşlarla sohbet eden Başkan Kavuş, "Tüm çaba ve gayretimiz yüzü gülen ve Meram'da yaşamaktan mutluluk duyan insanımızın sayısını artırmak içindir” diye konuştu.

Başkan Kavuş, Hobi Bahçelerinde vatandaşlara misafir oldu
16 Mayıs 2019, Perşembe günü, saat 12:44 'de eklendi.
Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, belediyeye ait Karahüyük Mahallesi'nde bulunan hobi bahçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla hasbihal etti. Bahçelerinde çalışan vatandaşlarla tek tek sohbet edip hatırlarını soran Başkan Mustafa Kavuş, çocuklarla da ayrı ayrı ilgilendi. Başkan Kavuş ayrıca, vatandaşların hobi bahçelerinden daha rahat bir şekilde hizmet alabilmeleri ve eksiklerin tamamlanması için de ekiplere talimat verdi. 
 
‘BÜTÜN ÇABAMIZ MERAM'DA YAŞAMANIN AYRICALIĞINI HİSSETTİRMEK İÇİN'  
 
Vatandaşların 91 bin metrekarelik alanda bulunan 290 adet hobi bahçesini gönüllerince ekip biçtiklerini hatırlatan Başkan Mustafa Kavuş, "Meram Belediyesi Hobi Bahçeleri, her türlü ihtiyaçların rahatlıkla karşılanabilmesi için sunduğu olanakların yanında, bay ve bayan mescidi ve çocuk oyun grubu gibi özellikleriyle toprağa sevdalı vatandaşlarımız için tam anlamıyla bir cazibe merkezi. Her bir vatandaşımız 200'er metrekarelik ekip dikebilecekleri alanlarda günün ya da haftanın yorgunluğunu atabiliyor. Bereketli toprağıyla ve sunduğu olanaklarla Meram'da bir bahçe olmasının ayrıcalığını yaşatıyor. İnsanımızın bu mutluluğunu bugün birebir görme fırsatımız oldu. Vatandaşlarımızı mutlu eden herşey bizi de mutlu ediyor. Tüm çaba ve gayretimiz bu mutluluğu artırmak, Meram'da yaşıyor olmanın ayrıcalığını hissettirmek için”  diye konuştu.   
 
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ