Başkan Kılca Türk Polis Teşkilatının 175. yılını kutladı

Geçmişi başarılarla dolu Türk Polis Teşkilatı'nın devletin en köklü kurumlarından birisi olduğuna vurgu yapan Başkan Kılca, "Fedakârca hizmet veren polis teşkilatımız, milletimizin kendisine olan güveni ve sevgisini arkasına alarak, takdir edilecek" dedi.

Başkan Kılca Türk Polis Teşkilatının 175. yılını kutladı
09 Nisan 2020, Perşembe günü, saat 14:08 'de eklendi.
Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 175'inci yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. 

Türk Emniyet Teşkilatı'nın ülkemizde huzur ve güven ortamının sağlanmasında hayati önemi bulunan kurumlardan biri olduğuna dikkati çeken Başkan Kılca mesajı şu şekilde:  "Türk Polis Teşkilatı, toplumsal düzeninin sağlanması, vatandaşların can ve mal güvenliğinin korunması, suçların önlenmesi ve ülkenin huzur, güven ve istikrarının güvencesi için gece gündüz çalışmaktadır. Fedakârca hizmet veren polis teşkilatımız, milletimizin kendisine olan güveni ve sevgisini de arkasına alarak, takdir edilecek başarılar elde etmiş ve bu başarılara her gün yenilerini eklemektedir. Polis teşkilatımız, huzur ve güvenliği sağlamak uğruna gerektiğinde canını feda ederek görevlerini yerine getirmektedir. Bu vesileyle, gücünü devletimizden ve milletimizden alarak özellikle de son dönemlerde dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını ile mücadele önlemlerinde başarıyla görev yapan Polis Teşkilatımızın her bir mensubuna çok teşekkür ediyorum.  Bu duygu ve düşüncelerle; Polis Teşkilatımızın Polis Haftası'nı tebrik ediyor, görevlerini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyorum. Bütün gazilerimize de uzun ömürler dilerken, görevleri başındaki tüm polislerimize başarılar ve sağlıklı ömürler diliyorum.”
 
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ