Başkan Tutal, altın madalya kazanan sporcuyu ödüllendirdi

Antalya'nın Manavgat ilçesinde düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kick Boks K1 Kemer Kupa Gala Maçında 10 yaş gurubunda rakibini nakavt ederek altın madalya kazanan Seydişehir Belediye Spor Kulubü sporcusu Melih Sepen, Belediye Başkanı Mehmet Tutal tarafından altınla ödüllendirildi.

Başkan Tutal, altın madalya kazanan sporcuyu ödüllendirdi
19 Ekim 2021, Salı günü, saat 12:22 'de eklendi.
Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Seydişehirli öğrencilerin ve sporcuların, ilçemizi temsil etme noktasında büyük bir sorumluluk taşıdığını ve tüm platformlarda gururla temsil ettiklerini kaydetti. 

Sportif faaliyetler ve müsabakalarla Seydişehirli sporcuların Seydişehir'i ve Konya'yı en iyi şekilde temsil ettiklerini ve önemli başarılara imza attıklarını kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal; "Konya'da sportif faaliyetlerde bir başarı elde edilirse çoğunlukla Seydişehirli sporcularımız başı çekiyor. Bugün de Seydişehir'imize ve Konya'mıza altın madalya kazandıran Melih Sepen, bizleri gururlandırmış ve onurlandırmıştır. 

Çocuklarımızın ve sporcularımızın başarısı bizleri mutlu ediyor. Kazanılan her başarı, Seydişehir Belediyesi olarak spora ve sporcuya verdiğimiz önem, destek ve yatırımlarımızın artarak devam etmesine vesile ve teşvik oluyor. Tekrardan bizleri gururlandıran sporcumuz, evladımız Melih Sepen'i tebrik ediyor, antrenörlerimize ve ailesine teşekkür ediyorum. Çok gurur verici bir durum” dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Tutal, başarılı sporcu Sepen'i  altınla ödüllendirdi.
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ