Beyşehir Belediyesinin dağ köylerinde kar mesaisi

Beyşehir ilçesinde, kar yağışının yoğun olduğu dış mahallelerde Belediye ekipleri tarafından yürütülen çalışmalarla ulaşıma kapalı olan ara yollar ve çöp konteynerleri kardan temizlendi.

Beyşehir Belediyesinin dağ köylerinde kar mesaisi
22 Ocak 2020, Çarşamba günü, saat 12:15 'de eklendi.
Beyşehir'de kar yağışının yoğun olduğu Yeşildag, Güldürhacı, Kurucuova, Gölyaka, Cemeller, Adaköy, Kayabaşı ve Akçabelen bölgesinde etkili olan kar yağışı sonrasında Beyşehir Belediyesi'nin başlattığı karla mücadelesinin yanı sıra kar yağışından dolayı üzerleri kapanan çöp konteynerlerinin temizleme çalışmaları yapıldı.

Beyşehir Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen Park ve Bahçeler ile Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin de zaman zaman destek verdiği, karla mücadele ekiplerinin sorumluluk sahasındaki mahalle yollarının yanısıra, dış mahallelerin bağlantılarını sağlayan güzergâhlarda da mesai yürüttüğü belirtildi.

"Uzak yakın gözetmeksizin tüm mahallelerimizde hizmete devam!”
Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır da yaptığı açıklamada, yürütülen karla mücadele çalışmalarında uzak yakın demeden anında çözüm üreterek vatandaşlarımızın mağduriyetinin giderileceğini vurgularken, "Gerek Beyşehir merkezde, gerekse yoğun kar yağışının görüldüğü dağ köylerimizde karla mücadele konusunda üstün bir çalışma sergileyen personelimize teşekkür ediyorum. İlçemizde kesinlikle uzak yakın mahalle kavramı yürütmeksizin tüm 67 mahalleye anında müdahale konusunda daha önceden bir bölge çalışması yapmıştık. Yapılan bölge çalışmaları sonuç verdi. bundan böyle tüm mahallelerimize her konuda anında müdahale ederek vatandaşlarımızın sorunlarını gidereceğiz" dedi. 
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ