Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete
Reklam

Beyşehir demokrasi nöbetine 2’inci gün de devam etti

Beyşehir ilçesinde, 15 Temmuz hain darbe kalkışmasının birinci yıldönümünde, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında, önceki gün akşam saatlerinde başlayan "demokrasi nöbeti” dün gece de devam etti.

Beyşehir demokrasi nöbetine 2’inci gün de devam etti
17 Temmuz 2017, Pazertesi günü, saat 15:20 'de eklendi.

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerine, yurt genelinde olduğu gibi Beyşehir ilçesinde de devam ediliyor.

Beyşehir'de, 2.Uluslararası Demokrasi Şöleni'nin yapıldığı festival alanında düzenlenen demokrasi nöbetine Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Şenol,  belediye meclis üyeleri,AK Parti  ilçe teşkilatı mensupları, Türkiye Harp Malülleri, Gaziler, Şehit Aileleri, Dul ve Yetimleri Derneği Beyşehir Temsilcisi Rasık Can katıldı.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, demokrasi şöleni programının sona ermesinin ardından festival alanından ayrılmadıklarını belirterek, "Belediye meclis üyelerimiz ve AK Parti İlçe Teşkilatı mensuplarımızla birlikte demokrasi nöbetlerinin ikinci gününde de festival alanını terk etmedik. Başkomutanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın emriyle  ilçemizde demokrasi nöbetlerini sürdürmeye devam ediyoruz.”dedi. 

Öte yandan, Başkan Özaltun ve partililer gibi bazı vatandaşların da demokrasi nöbetleri nedeniyle fastival alanından ayrılmadığı gözlendi. 

Bu haber 675 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ