Büyük’ten 10 Nisan Polis Haftası mesajı

Konya İl Mili Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük: "Can ve mal güvenliğimizin en önemli teminatı olan Emniyet Teşkilatımız, aziz milletimizin temel hak ve özgürlüklerini her türlü tehdit ve kısıtlamadan uzak bir şekilde kullanabilmesini sağlayan, devletimizin en asli kurumlarından biridir" dedi.

Büyük’ten 10 Nisan Polis Haftası mesajı
09 Nisan 2020, Perşembe günü, saat 14:12 'de eklendi.
 
Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 175'inci yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
 
İl Milli Eğitim Müdürü Büyük yayımladığı mesajda: "175 yıllık teşkilat tarihleri boyunca, nice kahramanlık destanını gönüllere nakşeden polislerimiz, hayatımızın her alanında huzurun hâkim olması adına, devletimizin dirayet ve merhametinin de temsilcisi olmuşlardır. 
Bölücü, yıkıcı ve paralel terör örgütlerine karşı gösterdikleri şanlı mücadeleler bir yana, her türlü asayiş probleminin de çözüm bulmasında kahraman polislerimizin fedakâr ve cefakâr gayretleri söz konusudur.  Emniyet teşkilatımız, sadece onlara tanımlanan asayiş olaylarında değil deprem, sel, salgın hastalık ve daha nice afette de vatandaşımızın yanı başında yer almakta, milletimizin zor günde sırtını dayadığı bir kurum olma özelliğini üzerinde taşımaktadır.  Bu duygu ve düşünceler içerisinde 10 Nisan Polis Günü vesilesiyle milletimizin huzur ve mutluluğu için hayatlarını feda eden başta şehit polislerimiz olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyor, gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum. Polis teşkilatımızın Konya'mızdaki mensupları başta olmak üzere, polislerimizin ‘10 Nisan Polis Günü'nü tebrik ediyor, sağlık ve esenlikler diliyorum" açıklamasına yer verdi. 
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ