Çarptığı kişiyi su kuyusuna atan şüpheli ve kayın babası tutuklandı

Konya'nın Ilgın ilçesinde arabayla çarptığı Osman Karayel'i su kuyusuna atan şahıs ve ona yardım ettiği öne sürülen kişiler için karar verildi.

Çarptığı kişiyi su kuyusuna atan şüpheli ve kayın babası tutuklandı
17 Şubat 2020, Pazertesi günü, saat 23:18 'de eklendi.
Konya'nın Ilgın ilçesinin Çiğil mahallesinde Şerife Karayel isimli kadın Çiğil Jandarma Karakolu Komutanlığına kocası Osman Karayel'in kayıp olduğuna ilişkin müracaatından sonra ekiplerin yaptığı araştırmada;

Kayıp Osman Karayel'in Aşağı Çiğil mahallesi kahvehanesinden 23:00 saatlerinde evine gitmek için yaya olarak yola çıktığı, Ilgın-Derbent karayolunda yürüdüğü esnada sürücülüğünü İsmail G.'nin yaptığı otomobilin çarptığı, araç soförü ve 2 arkadaşının kaza sonucu Osman Karayel'in öldüğünü fark etmelerinin ardından olay yerinden kaçtıkları ve daha sonra araç şoförü İsmail G.'nin kayın babası Mustafa E. ile tekrar olay yerine gelip Osman Karayel'i araca yükleyerek Ilgın/Derbent karayoluna yaklaşık 10 km uzaklıkta bulunan su kuyusuna attıkları tespit edildiği açıklanmıştı.

Cumhuriyet Savcınının talimatı ile olaya karışıp gözaltına alınan ve mahkemeye sevk edilen şüphelilerden İsmail G. ve Mustafa E. tutuklandı.

İsmail G.'nin iki arkadaşı İsmail G. ve İsmail M. ise adli kontrol kararı verilerek tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ