Çatalhüyük Munise Lütfi Onat İlkokulu ‘Kan’panya’da öncü olmaya devam ediyor

"Okulumda ‘Kan'panya Var” Projesi çerçevesinde,Karatay Çatalhüyük Munise Lütfi Onat İlkokulunda kan bağışı kampanyası düzenlendi.

 Çatalhüyük Munise Lütfi Onat İlkokulu ‘Kan’panya’da öncü olmaya devam ediyor
18 Ocak 2021, Pazertesi günü, saat 11:02 'de eklendi.
2018-2019 eğitim öğretim yılında 182 ünite, 2019-2020 eğitim öğretim yılında 194 ünite, 2020-2021 eğitim öğretim yılında da 276 ünite kan bağışı yapan vatandaşlar, kan bağışının kendileri için bir gelenek haline geldiğini söylediler.
"Okulumda ‘Kan'panya Var” Projesi kapsamında düzenlenen etkinliğe katılan Karatay Kaymakamı Selim Parlar, bu kampanyanın düzenlenmesinde emeği geçen okul yöneticileri ile öğretmenleri tebrik ederek ilgi ve desteklerinden dolayı mahalle sakinlerine teşekkür etti. 

Okul genelinde öğrencilere yönelik çevrimiçi yöntemle düzenlenen "Okulumda KANpanya Var!" temalı resim ve afiş yarışmalarında dereceye giren öğrencilere de ödüllerini takdim etti.  
Programa Karatay Kaymakamı Selim Parlar'ın yanı sıra Karatay İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Sağdıç, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Halim Yıldız, öğretmenler, Kızılay Konya Şubesi görevlileri ve mahalle sakinleri katıldı. 
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ