Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Çelebi Hanımlar Lokali hızla yükseliyor

Karatay Belediyesi tarafından şehre kazandırılacak 3. Hanımlar Lokali olan Çelebi Hanımlar Lokali inşaatı hızla yükseliyor.

Çelebi Hanımlar Lokali hızla yükseliyor
17 Temmuz 2017, Pazertesi günü, saat 16:13 'de eklendi.

 İçerisinde Aerobik salonu, kondisyon salonu, sauna-buhar odası, giyinme odaları, oturma salonu, kafeterya, idari odalar ve çeşitli derslikleri bulunacak olan Çelebi Hanımlar Lokali büyük bir ihtiyaca cevap verecek bir konuma sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, fiziki belediyecilik çalışmalarının yanı sıra sosyal belediyecilik anlamında da hummalı bir çalışma içinde olduklarını belirterek; modern yapılaşmanın merkezi olan Karatay'da ihtiyaç doğrultusunda gerçekleştirilen çalışmalarla Çelebi Hanımlar Lokali projesinin hayata geçtiğini belirtti.

Hançerli "Hemşerilerimizin nezih bir ortamda spor yapabilecekleri, çeşitli uğraşlar edinip, zanaatlar öğrenecekleri bir tesisi Karatay'ımıza kazandırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Kaba inşaatı biten tesisimizin en kısa sürede hizmete girmesi için ekiplerimiz yoğun gayret sarf ediyorlar." dedi.
 
Karatay'ın ve Karataylının hizmetin en iyisine layık olduğunu söyleyen Başkan Hançerli, çalışmaların aralıksız süreceğini belirtti.

Bu haber 639 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ