Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Çumra’da iftar geleneği bozulmadı

Konya'nın Çumra ilçesinde 4 yıldır devam eden mahallelerde Ramazan iftarları geleneği bu yıl da bozulmadı. Çumra Belediyesi bu Ramazan 46 mahallede iftar programı düzenledi.

Çumra’da iftar geleneği bozulmadı
13 Haziran 2018, Çarşamba günü, saat 15:22 'de eklendi.

Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz, 2014 yılında başlatılan mahalle iftarlarının devam ettiğini aktardı.

Başkan Oğuz, "4 yıldır sürdürdüğümüzü geleneğimizi bu yılda bir büyükşehir belediyesi olarak üzere toplamda 46 mahallemizde iftar programlarımızı düzenleyerek devam ettirerek dolu dolu bir Ramazan ayı geçirdik. Çumra Belediyesi düzenlemiş olduğu iftar programlarında Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek başta olmak üzere Konya milletvekilleri de Çumra'da düzenlenen programlara eşlik ettik." dedi.

Çumra Belediyesi son iftar programını ise Karkın Mahallesinde düzenledi. Karkın Mahallesinde düzenlenen iftar programına Konya Milletvekili Halil Etyemez, Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz, Ak Parti Çumra İlçe Başkanı Ufuk Yağcılar katıldı. 

İftar programında konuşan Konya Milletvekili Halil Etyemez vatandaşların Ramazan ayını ve bayramını tebrik ederek 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek istedi. 

Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz ise Karkın Mahallesine yapılan yatırımları anlattı ve yapılan hizmetlerin en büyük destekçisi olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere güçlü bir meclis için milletvekillerine destek istedi. 

 

Bu haber 1157 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ