Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

“Daha büyük projelerle mali muşavirler odasına hizmet etmeye devam“

T.C Mevlana Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Teknik Destek Programı 2. Dönem Değerlendirme Sonuçları kapsamında Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası tarafından hazırlanan proje Teknik Destek kapsamında desteklenmeye değer bulundu.

“Daha büyük projelerle mali muşavirler odasına hizmet etmeye devam“
24 Mayıs 2019, Cuma günü, saat 14:34 'de eklendi.

TR52/19/ TD/0049 nolu "Mali Müşavirler Perspektifinden Aile Şirketlerinin Sorunlarının Azaltılması Ve Uzun Ömürlülük” isimli proje Konya SMMMO Başkanı Seyit Faruk ÖZSELEK ve Mevlana Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Vekili Savaş ÜLGER'in katılımıyla Mevlana Kalkınma Ajansı hizmet binasında imzalandı.

Proje imza töreninde konuşan Konya SMMMO Başkanı Özselek "Günümüzde kurumların ayakta kalması için proje üretmek ve onları hayata geçirmenin çok önemli olduğunu ifade etti. Ayrıca şirketlerin uzun ömürlü olması için mali müşavirlerin bilgi ve tecrübesinden mükelleflerimizin yararlanmasının gerekli olduğunu düşünüyorum. Yeni vizyonlar ve bakış açısıyla üyelerimizin Konya ekonomisine entelektüel katkı vermeye devam edeceğiz. Uzun ömürlü şirketlerin varlığı kurumsallaşma ve aile anayasasının varlığına bağlı olduğunu” söyledi.   

Özselek , "Gece gündüz çalışmalarımız sürdürüyoruz. Üyelerimize en güzel hizmeti vermek için başta projeler olmak üzere, eğitim seminerleri,  üye ziyaretleri, iftar ve sahur programları ile birlik ve beraberlik içeresinde başarılı işlere imza atıyoruz. Bu vesile ekip ruhu ile yürüttüğümüz bu çalışmalara katkı veren tüm üyelerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Bu haber 427 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ