Doğaseverler Çamlık Mağaraları’nda yürüdü

Konyalı doğaseverler, Çamlık Mağaraları'nda düzenlenen doğa yürüyüşü etkinliğine katıldı.

Doğaseverler Çamlık Mağaraları’nda yürüdü
10 Ekim 2019, Perşembe günü, saat 16:40 'de eklendi.
Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği Beyşehir Treeking Doğa Yürüyüşleri Grubu, Derebucak Kaymakamlığı, Derebucak Belediyesi, İlçe Milli Eğitim ve Gençlik ve Spor Müdürlüğü,SÜ Beyşehir Doğa Yürüyüşleri Topluluğu, Kampüs Sosyal Etkinlikler Grubu tarafından müşterek organizasyonla Derebucak ilçesi Çamlık Mahallesi sınırları içerisinde bulunan Çamlık Mağaraları doğa yürüyüşü etkinliği düzenlendi.

Doğa yürüyüşüne İlçe Kaymakamlı Coşkun Doğan, Belediye Başkanı Ahmet Kısa, AK Parti İlçe Başkanı Adem Sütçü, akademisyenler, eğitimciler ve öğrencilerden oluşan doğaseverler de katıldı. 

Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Mustafa Büyükkafalı, etkinliğe Konya merkez ve ilçelerinden 73 doğaseverin iştirak ettiğini belirterek, "Doğa yürüyüşü etkinliğimize gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı ilçemiz idarecilerine ve tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum. Bu çerçevede, Çamlık Mağaraları bölgesinde 12 kilometrelik bir parkurda yürüyüşümüzü gerçekleştirdik. Etkinlikle birlikte Balatini, Körükini, Suluin, Değirmenönü Mağaraları ziyaret edildi. Doğaseverlerimiz Çamlık bölgesi ve mağaralarının doğal güzelliklerine hayran kaldı.”dedi.

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ