Erdoğan: Türkiye salgını başarıyla yönetmiş ve sonuca yaklaşmıştır

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye hamdolsun küresel salgın sürecini başarıyla yönetmiş ve sonuca yaklaşmıştır" dedi.

Erdoğan: Türkiye salgını başarıyla yönetmiş ve sonuca yaklaşmıştır
25 Mayıs 2020, Pazertesi günü, saat 17:37 'de eklendi.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 81 İl Teşkilatı ile videokonferans yöntemiyle bayramlaştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkanlar: 

- 81 ilimizdeki tüm üyelerimizin ve teşkilat mensuplarımızın Ramazan Bayramlarını tebrik ediyorum. Rabb'imden bizlere bayramları bayram gibi geçireceğimiz nice güzel günler göstermesini niyaz ediyorum.

- Türkiye hamdolsun küresel salgın sürecini başarıyla yönetmiş ve sonuca yaklaşmıştır. Attığımız normalleşme adımları sonrasında ortaya çıkan tablo doğru yolda ilerlediğimizi gösteriyor.

- Yıllarca sağlık alanında yaptığımız yatırımları eleştirenlerin ne kadar içi boş siyaset yaptıkları, son 2,5 ayda yaşananlarla ortaya çıkmıştır.

- Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni ve ülkemize katkılarını hazmedemeyenlerin insanlarımızı zehirlemesine izin vermeyeceğiz.

- Eğitimden sağlığa, teknolojiden ulaşıma, her alanda AK Parti'nin kazandırdıklarını anlatmalıyız. Önümüzde hem programlarımızı uygulamak hem milletimizle gönül bağımızı güçlendirmek için 3 yıllık bir vakit var.

- Çocuklarımızı 70 kişilik sınıflardan kurtardık, öğretmen sayısını 967 bine çıkardık, üniversite sayısını 207'ye yükselttik, üniversite harçlarını kaldırdık. 

- Yeni hayat biçimiyle bu dönemi en az zararla atlatacağız. 

- Arife gününden bayram bitiminine kadar 4 gün süreyle evde kalarak mücadelemize destek veren milletimin her bir ferdine sabırları için şükranlarımı sunuyorum.
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ