Ertaş: Ilgın atık su arıtma tesisi ilçemize hayırlı olsun

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan paydaş katılım toplantısında "Ilgın Atıksu Arıtma Tesisi”si konuşuldu. Toplantıya katılım sağlayan vatandaşlar bilgilendirilirken, konuyla ilgili öneriler not alındı.

Ertaş: Ilgın atık su arıtma tesisi ilçemize hayırlı olsun
24 Şubat 2020, Pazertesi günü, saat 15:08 'de eklendi.
Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan "paydaş katılım toplantısı” Ilgın'da gerçekleştirildi. Toplantıya katılan vatandaşlara Ilgın Atık su Arıtma Tesisinin, çevresel ve sosyal etkileri hakkında bilgiler verildi. 

Toplantıda kısa bir konuşma yapan Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş: "Yapılacak olan atık su arıtma tesisi hem günümüz teknolojisine uyumlu hem de geleceğe dönük bir yatırım olacaktır. Ilgın ilçemiz dev bir yatırıma daha kavuşuyor. Vatandaşlarımıza vaat ettiğimiz projeleri bir bir yerine getirmeye devam ediyoruz. Dünya Bankası tarafından finanse edilecek ve Konya Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa yapılacak olan 25 Milyon TL'lik Ilgın Atık Su Arıtma Tesisi projesi için paydaş katılım planı toplantısını gerçekleştiriyoruz. Tesisimizin şimdiden ilçemize ve hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum. İlçemiz açısından önem taşıyan projelere destek veren Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum'a, Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay'a ve KOSKİ Genel Müdürümüz Ahmet Demir'e teşekkür ederim” dedi.

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ