Genç Mimarlar rozet taktı

Mimarlar Odası Konya Şubesi, yeni mezun mimarlara yönelik yapılan rozet takma töreni ile "Mesleğe hoşgeldiniz” dedi.

Genç Mimarlar rozet taktı
12 Temmuz 2019, Cuma günü, saat 12:47 'de eklendi.

Mimarlar Odası Konya Şubesi tarafından tarihinde ilk defa, üniversitelerin mimarlık bölümlerinden 2019 yılı yeni mezunları için "Rozet Takma Töreni” geçtiğimiz günlerde Dedeman Otel'de düzenlendi.

Yeni mezun mimarlık öğrencilerinin meslek odasıyla aidiyet kurması, sektörde ve kamu kuruluşlarında çalışan mimarlarla bire bir tanışması, onların tecrübelerinden faydalanması amacı taşıyan etkinlikte Konya Teknik Üniversitesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi ve KTO Karatay Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden yeni mezun olmuş mimarlara odanın sembolü olan megaron şeklindeki rozet takılarak, sponsorların kendileri için hazırladığı hediye çantası takdim edildi. Bölümlerinde dereceye giren öğrencilere Mimarlar Odası Konya Şubesi Başkanı Dr. S. Armağan Güleç Korumaz rozetlerini takarken, meslektaşlarının hepsine meslek hayatları boyunca başarı dileklerinde bulundu ve mimarlık caimasına yapacakları katkı için heyecan duyduğunu ifade etti.

Programa mezun öğrencilerimizin aileleri ile üyelerden Rölöve Anıtlar Müdürü Gülgün Atalay, Meram Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Gül, Konya Kültür Varlıklarını Koruma Kurulu Başkanı Dr. Öğretim Üyesi İlhan Koç, mimarlık bölümü öğretim üyeleri ve çok sayıda serbest çalışan mimar üye katıldı.Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ