AK Parti Konya Milletvekili Erdem’den KKTC Cumhurbaşkanı Tatar’a ziyaret

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve beraberindeki heyetle birlikte Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti Konya Milletvekili Erdem’den KKTC Cumhurbaşkanı Tatar’a ziyaret
24 Ekim 2020, C.tesi günü, saat 19:45 'de eklendi.
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın görevi devralmasının ardından ilk konuğu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve beraberindeki heyet oldu.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı seçilen Ersin Tatar'ın Cumhuriyet Meclisi'nde gerçekleşen yemin törenine Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Büyükelçi ve milletvekilleri katıldı.

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın Cumhuriyet Meclisi'nde yemin ettiği törene katılan AK Parti Konya Milletvekili ve Türkiye-KKTC Dostluk Grubu Başkanı Orhan Erdem, bu anlamlı günde KKTC'de olmaktan mutluluk duyduğunu ve demokrasi şöleni çerçevesinde geçen bir seçim sürecinin Kıbrıs Türklerinin faydasına tamamlandığını ifade etti. 

Erdem ayrıca KKTC'nin ve Kıbrıs Türk halkının seçilmiş 5. Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ı kutlayarak, Kıbrıs'ın geleceği noktasında Türkiye'nin her fırsatta KKTC'nin yanında olacağını söyledi. 
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ