AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek, Beyşehir’de

AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek, kendisine eşlik eden AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ali Deresoy, AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Recep Elkin ve belediye meclis üyesi Nurullah Gök ile birlikte Beyşehir'i ziyaret etti.

AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek, Beyşehir’de
18 Eylül 2020, Cuma günü, saat 11:24 'de eklendi.
Beyşehir Gazeteciler Cemiyeti,  Beyşehir Birlik Muhtarlar Derneği, Beyşehir Şoförler, Nakliyeciler  ve Otomobilciler Derneği ile Taşıyıcılar Kooperatifi'ni bu  kapsamda ziyaret eden Akyürek ve beraberindeki partililer daha sonra sanayi sitesinde esnaf ziyaretinde bulundu.

Beyşehir'in Konya'da çok özel bir yer olduğuna da işaret eden Milletvekili Akyürek, "Yani Konya'nın cazibe merkezlerinin en başında yer alıyor. Bu yapısını hep birlikte işte basını, işadamları, siyasetçileri, teşkilatımız, belediyelerimiz hep birlikte daha da güçlendirmeye çalışacağız inşallah. Biz de bölgenin bir evladı olarak elimizden gelen her türlü desteği göstereceğiz”dedi.

Değerlendirmesinde Beyşehir'in eskiden olduğu gibi yeniden ticarette, sanayide, turizmde yükseldiğini ve bunda herkesin ve tüm kuruluşlarının katkısı olduğuna da dikkati çekerek teşekkür eden Akyürek, yapım çalışmaları devam eden Gembos güzergahlı Yeni Konya-Antalya Karayolu'na da değindi.

Yolun önemine dikkat çeken ve hizmete açıldığında bölgenin kaderini değiştireceğini  ifade eden Akyürek,  şunarı kaydetti:

"Hükümetimizin bu noktada, yani yol ağı olarak Konya bölgesine ciddi yatırımlar yaptığını zaten biliyorsunuz. Ama daha da yapılması gereken yatırımlar var. O konuda da mesafe alındı, bizler de takip ediyoruz. İlçe başkanlarımız, milletvekillerimiz, özellikle bölge milletvekili olarak Gülay Samancı Hanımefendi'nin de çok katkıları var. Bizler de bölge anlamında destek vermeye çalışıyoruz. TBMM'de bayındırlık, imar, ulaştırma ve turizm komisyonu bize bağlı, burada da her toplantıda Gembos yolunu da gündem yapıyoruz.”
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ