Akşehirspor’da Cumhuriyet konseri

Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 2. Grupta mücadele edecek olan Akşehirspor, sezon açılışı ve Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle bir konser düzenledi.

Akşehirspor’da Cumhuriyet konseri
28 Ekim 2021, Perşembe günü, saat 13:38 'de eklendi.
Akşehir Belediyesi, Nasreddin Hoca Turizm Derneği, Nasreddin Hoca Vakfı, Akşehir Spor Yönetimi ve sponsorların desteği ile gerçekleştirilen gecede konser öncesi ünlü sunucu ve şovmen Doğukan Alsay sahne aldı.

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, 31 Ekim'de oynanacak ilk maçtan itibaren Akşehirspor'un sahalarda tarih yazacağını dile getirerek, bu sezon 3. Lig için çaba göstereceklerini söyledi.

Akşehirspor alt kadrosu ve as takımının konsere gelen seyircilere tanıtıldığı gecede sponsorlara, katkı sağlayan kurumlara ve taraftarlar derneği başkanlarına teşekkür belgesi verildi.

Daha sonra Bilal Sonses, soğuk havaya rağmen Nasreddin Hoca Açık Hava Tiyatrosu'nu dolduran binlerce kişiye birbirinden güzel şarkıları ile keyifli saatler yaşattı.

Bilal Sonses'e bir gün sonra doğum günü olması nedeniyle sürpriz yapılarak doğum günü pastası da kestirildi. Bu sırada binlerce kişinin de "İyi ki doğdun Bilal" diye bağırması sanatçıya duygulu anlar yaşattı. Konser sonunda sanatçıya Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya tarafından bir plaket takdim edildi.
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ