Başkan Altay duyurdu: 1 Temmuz’a kadar ücretsiz

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, "Paylaşımlı bisiklet sayımızı 500'den 1000'e çıkardık ve bugün itibariyle hizmete açtık. Üstelik 1 Temmuz tarihine kadar paylaşımlı bisikletlerimizi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz." dedi. Altay, otobüsleri bisiklet taşımaya uygun hale getireceklerini de aktardı.

Başkan Altay duyurdu: 1 Temmuz’a kadar ücretsiz
03 Haziran 2020, Çarşamba günü, saat 16:12 'de eklendi.
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Dünya Bisiklet Gününde Konya'da bisiklet sürücüleri için yapılan çalışmaları aktardı.

Altay, "Paylaşımlı bisiklet sayımızı 500'den 1000'e çıkardık ve bugün itibariyle hizmete açtık. Üstelik 1 Temmuz tarihine kadar paylaşımlı bisikletlerimizi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Covid-19 döneminde bir müddet tereddüt ettik ama yeni normal süreçte 65 istasyonumuzu hizmete açtık.  Geçtiğimiz yıl 40 olan istasyon sayımızı 80'e çıkaracağız. " dedi.

Başkan Altay, "Bisiklet kullanımının yoğun olduğu bölgeler pilot olmak üzere; otobüslerimizi bisiklet taşımaya uygun hale getiriyoruz. Gelen talebe göre projemize şekil vereceğiz. " dedi.


Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ