Beyşehir Belediyesi’nin kurumsal sitesi yeni tasarımı ile hizmete girdi

Beyşehir Belediyesi, rutin çalışmalarını ve projelerini bir bir hayata geçirirken belediye ile vatandaş arasındaki köprülerden biri olan kurumsal web sitesini de yeniledi.

Beyşehir Belediyesi’nin kurumsal sitesi yeni tasarımı ile hizmete girdi
18 Eylül 2020, Cuma günü, saat 11:08 'de eklendi.
Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır'ın talimatlarıyla hazırlanan beysehir.bel.tr sitesi, okurlarının karşısına yeni tasarımı ve yazılım altyapısı ile çıktı.

Beyşehir Belediyesi Bilgi İşlem merkezi tarafından yapılan açıklamada: "Vatandaşların Beyşehir Belediyesi'nin sunduğu hizmetlere en kolay yoldan erişebilmelerini sağlayacak menü ve navigasyon yapıları oluşturularak, esnek tasarım modelinin uygulandığı yeni beysehir.bel.tr cep telefonundan tablete, dizüstü bilgisayardan masaüstü bilgisayara kadar tüm cihazlarla uyumlu çalışıyor. Şehrimizin tanıtımında tarihinden kültürüne kadar hemen hemen bütün içeriklerin bulunduğu yeni bir tasarım ile vatandaşların hizmetine sunuldu.Öte yandan, yenilenen beysehir.bel.tr, esnek yazılım altyapısı ile esnek yazılım altyapısına anında entegre edilerek Vatandaşların daha çok hizmet alabilmesini sağlayacak yeni  e-Belediye uygulamaları hayata geçirildi" denildi. 
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ