İl Sağlık Müdürü Koç: Nüfusa oranla en fazla filyasyon ekibi Konya’da

Selçuklu Belediyesi, merkez ilçelerde görev alan filyasyon ekiplerini ağırlayarak Cimri isimli tiyatro gösterisi ile buluşturdu. Kısa bir konuşma yapan Başkan Pekyatırmacı, "Sağlık çalışanlarımızın, filyasyon ekiplerimizin, Vefa Sosyal Destek Ekibi çalışanlarımızın can siperhane çalışmalarına hepimiz şahidiz" İfadelerine yer verirken, Konya İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç ise nüfusa oranla en fazla filyasyon ekibinin Konya'da olduğunu belirtti.

 İl Sağlık Müdürü Koç: Nüfusa oranla en fazla filyasyon ekibi Konya’da
27 Ekim 2020, Salı günü, saat 10:27 'de eklendi.
Mart ayında Türkiye'de görülmeye başlanan koronavirüsle mücadelede filyasyon ekipleri önemli rol aldı. Virüsün daha fazla insana bulaşmasını engellemek adına özverili çalışmalar gerçekleştiren filyasyon ekiplerini Selçuklu Belediyesi unutmadı.
Selçuklu Belediyesi geçtiğimiz hafta Vefa Ekipleri için düzenlediği tiyatro gösterisini bu kez filyasyon ekipleri için düzenledi. Selçuklu Kongre Merkezinde düzenlenen tiyatro gösterisinde Moliere'nin Cimri isimli tiyatro Selçuklu, Meram ve Karatay ilçelerinde, il sağlık müdürlüğüne bağlı olarak çalışan filyasyon ekiplerinin beğenisine sunuldu.

Selçuklu Kongre Merkezinde gösterimi yapılan tiyatroyu Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı'nın yanı sıra Konya İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç da izledi.
Oyunun sonunda Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ve Konya Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Çağatay Çiftçi, filyasyon ekipleri adına Konya İl Sağlık Müdürü Prof.Dr. Mehmet Koç'a çiçek takdim etti.
"Filyasyon ekiplerimizin can siperhane çalıştığına şahidiz”
Ülke olarak zor bir süreçten geçtimizi ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, "Pandemin süreci içerisinde bütün sağlık çalışanlarımızın, filyasyon ekiplerimizin, Vefa Sosyal Destek Ekibi çalışanlarımızın can siperhane çalışmalarına hepimiz şahidiz. Biz de Selçuklu Belediyesi olarak elimizden gelen desteği göstermeye gayret ediyoruz. Bugün de sizlerin moral bulması anlamında böyle bir etkinliğe imza attık. Hepinize katıldığınız için teşekkür ediyorum. İl sağlık müdürümüzde aramızdalar onlara da katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Bütün sağlık çalışanlarımız için şahsında bütün gayretleri için kendisine tekrar teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu. 
"Nüfusa oranla en fazla filyasyon ekibi olan şehir Konya”
Tiyatro gösterisi için Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı'ya teşekkür ederek sözlerine başlayan Konya İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç, "Bu oyunu filyasyon ekipleri ile birlikte seyretmek beni ayrıca memnun etti. Gerçekten tüm dünya büyük bir sorunla karşı karşıya… Ülkemizde bu virüsten etkilenmiş durumda. Konya'da da Mart ayından itibaren bizler bu süreci sizlerle birlikte yürüten bir ekibiz. Konya'da da çok zorlu günler yaşadık ve hala devam ediyor. Allah'a şükür hep birlikte bu süreci kontrol altında tutmayı başardık. Nüfusa göre en fazla filyasyon ekibi bulunan iliz ve bu konuda da Selçuklu Belediye'miz bize büyük destekler sağladı ve ne zaman bir şeye ihtiyacımız olsa destek vermeye devam etti. inşallah bu süreçten hep birlikte başarılı bir şekilde çıkacağız. Buralarda daha yakın mesafelerde kucaklaşarak bu oyunları seyredeceğiz.” ifadelerini kullandı.
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ