Konya Milletvekili Erdem’den ziyaret

Konya Milletvekili Orhan Erdem, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ve Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, 2020/2021 eğitim öğretim yılında yeni binasında hizmet vermeye başlayan Selçuklu Beyhekim İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek okulda oluşturulan eğitim alanları hakkında bilgi aldı.

Konya Milletvekili Erdem’den ziyaret
14 Ocak 2021, Perşembe günü, saat 15:23 'de eklendi.
Konya Milletvekili Orhan Erdem, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ve Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, Selçuklu Beyhekim İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette okul müdürü Muzaffer Uğur, Elif Ba ve Yaşam Beceri Atölyeleri, Koridor ve Tohum Kütüphaneleri, Tilavet Salonu ve Cuma Mescidi ile ilgili ve okulun diğer alanları hakkında bilgi verildi. 

Beyhekim İmam Hatip Ortaokulu bünyesinde oluşturulan bu alanların verilen eğitimi daha üst düzeye çıkaracağını belirten Milletvekili Orhan Erdem, emeği geçenlere teşekkürlerini ileterek okuldaki öğretmenlerle sohbet etti.
Ziyarette Konya Milletvekili Orhan Erdem, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ve İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük'ün yanı sıra AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Hakan Özer, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erkan Yakışır ve Selçuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Kayacılar da hazır bulundu.
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ