Konya’da iş ve siyaset dünyasını buluşturan yemek

Bu yıl Türkiye'den 80 binin üzerinde kişi hacı olmanın mutluluğunu yaşadı. Kutsal topraklarda hac farizasını yerine getiren hacıların yurda dönüş yolculuğu ise sürüyor. Kafileler halinde memleketlerine ayak basan hacılar, hayallerini gerçekleştirmenin sevincini ve mutluluğunu yakınlarıyla paylaşıyor.

Konya’da iş ve siyaset dünyasını buluşturan yemek
23 Ağustos 2019, Cuma günü, saat 12:11 'de eklendi.
Hayaller gerçek oldu, bu yıl binlerce kişi özlemini çektiği hac ibadetini yerine getirmenin mutluluğu yaşadı. Türkiye'den 80 binin üzerinde kişi mukaddes beldelerde hacı oldu.

İlk kafilenin 5 Temmuz'da İstanbul'dan yola çıkmasıyla başlayan Türk hacıların kutsal topraklara yolculuğu, 16 Ağustos'ta Cidde'den yola çıkan kafileyle dönüş sürecine girdi. Türk hacıların mukaddes beldelerden dönüşü 4 Eylül'de tamamlanacak.

Kafileler halinde memleketlerine ayak basan hacılar, hayallerini gerçekleştirmenin sevincini ve mutluluğunu yakınlarıyla paylaşıyor.O isimlerden biri de Çelikkayalar Alışveriş Merkezleri Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Kaya.

Hac ibadetini yerine getiren Kaya, kent protokolü, siyaset ve iş dünyasını verdiği yemekte bir araya getirdi… Mesut Kaya, hac yemeğinde davetlilerle yakından ilgilendi. 

Çelikkayalar Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Kaya, hac görevini yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığını dile getirdi. 

Kaya, kutsal topraklar da İslam âleminin birlik beraberliği içinde dua ettiğini vurguladı.


Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ