Konya’da şiddetli rüzgar ağaçları devirdi

Konya'da etkili olan şiddetli rüzgar nedeniyle şehir merkezinde bir çok noktada ağaçlar devrildi. Kent genelinde etkili olan şiddetli rüzgar nedeniyle açıklama yapan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, yaptığı açıklamada: "Bazı bölgelerimizde oluşan küçük çapta hasarlar için ekiplerimiz teyakkuz halinde" dedi.

Konya’da şiddetli rüzgar ağaçları devirdi
29 Eylül 2020, Salı günü, saat 17:10 'de eklendi.
Konya'da etkili olan şiddetli rüzgar yaşamı olumsuz etkiledi. Rüzgarın yerinden söktüğü ağaçlar devrildi. Ağaçların rüzgara dayanamayarak devrildiği sırada çevrede kimsenin bulunmaması ise olası bir kazanın önüne geçti.

Arabanın üzerine ağaç devrildi  
Merkez Selçuklu ilçesinde şiddetli rüzgar nedeniyle bir ağacın büyük bir kısmı park halinde bulunan aracın üstüne devirdi. Yaralanmanın olmadığı olayda araçta hafif maddi hasar meydana geldi.

Öğlenden sonra etkili olan rüzgâr nedeniyle Selçuklu ilçesi Uğurlu pazarının bulunduğu bölgede de ağaçlar şiddetli rüzgâr nedeniyle devrildi. 
Kent genelinde  etkili olan şiddetli rüzgâr nedeniyle açıklama yapan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada: "Bazı bölgelerimizde oluşan küçük çapta hasarlar için ekiplerimiz teyakkuz halinde. Bazı yollarda kontrollü geçiş sağlıyoruz" ifadelerine yer verdi.


 
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ