Mehmet Gümrah’a yeni görev!

Konya'da bir dönem Ticaret Sicil Müdürlüğü, Selçuklu Belediye Başkan Yardımcılığı görevlerini yürüten en son da Karaman'da AFAD Müdürlüğü görevini üstlenen Gümrah'ın Konya Belediyeler Birliği Genel Sekreteri olarak görevlendirildiği öğrenildi

Mehmet Gümrah’a yeni görev!
06 Aralık 2019, Cuma günü, saat 19:50 'de eklendi.

Konya'da bir dönem Ticaret Sicil Müdürlüğü, Selçuklu Belediye Başkan Yardımcılığı görevlerini yürüten en son da Karaman'da AFAD Müdürlüğü görevini üstlenen Mehmet Gümrah'ın Konya Belediyeler Birliği Genel Sekreteri olarak görevlendirildiği öğrenildi.

MEHMET GÜMRAH KİMDİR?

1971 yılında Konya'da doğdu. İlköğretimini 27 Mayıs İlköğretim Okulunda, Lise eğitimini ise Meram Gazi Lisesinde tamamladı. Selçuk Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünün ardından Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Yüksek Lisans yaptı. 1997 yılında Konya Ticaret Odasında Etüt Araştırma Uzmanı olarak göreve başladı. 2001 yılında yine aynı kurumda Ticaret Sicil Müdürlüğü görevine getirildi. 2009 yılından itibaren Selçuklu Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktaydı.

Gümrah, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ