Usta: Yeni siyasi oluşumları konuşmaya değer bulmuyorum!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta KONTV'deydi. Gündeme ve Konya'ya dair son gelişmeleri değerlendiren Usta önemli açıklamalar yaptı. Usta, yeni siyasi oluşumlar hakkında yöneltilen soruya ise, "Yeni siyasi oluşumları konuşmaya değer bulmuyorum!" cevabını verdi.

Usta: Yeni siyasi oluşumları konuşmaya değer bulmuyorum!
06 Aralık 2019, Cuma günü, saat 16:55 'de eklendi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta KONTV ekranlarından canlı olarak yayınlanan Düzlem Programı'nda Musab Aşiran'ın konuğu oldu. Emine Erdoğan'ın Konya ziyaretiyle programın açılışını yapan Usta genç nüfusunun önemine değindi ve bu noktadaki çalışmaları anlattı.

Konya özel bir sürece giriyor. Bütün kent 7-17 Aralık tarihlerinde manevi bir iklime bürünecek. Milletvekili Usta bütün gönül dostlarını Konya'ya davet etti.

Leyla Şahin Usta'ya yeni siyasi oluşumlar da soruldu. Cevap net oldu.

Usta, "Ben bu oluşumlarla ilgili çok fazla konuşmaya değer bile görmüyorum. Onların ne yaptıkları ne yapacakları bizim meselemiz değil açıkcası. Biz AK Parti olarak işimize bakıp asıl biz ne yapıyoruz ona bakmamız lazım. Biz bu ülke için hedeflerimizi koymuşuz ve bu hedeflerimizi gerçekleştirmenin peşindeyiz. Bizim derdimiz insanımıza hizmet etmektir. Bu insanların makam mevki olmayınca neyin peşinde gittiklerini, ne yapmaya çalıştıklarını anlamak mümkün değil. Kime ve nereye hizmet ettiklerine açıkcası bi oturup her şeyi bir kenara bırakıp bakmaları gerekir." dedi.

 
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ