İhtiyaç sahibi öğrencilere tablet desteği

Konya'da okul öncesi ve çocuk kulübü alanında 15 yıldır bir çok başarıya imza atmış olan Osman Avcıoğlu Eğitim Kurumları "Kardeş Okul Projesi” kapsamında ‘'İyilik Yap İzi Kalsın İhtiyaç Sahibi Çocuklarımız Eğitime Uzak Kalmasın'' sloganıyla yola çıktı.

İhtiyaç sahibi öğrencilere tablet desteği
13 Ocak 2021, Çarşamba günü, saat 16:36 'de eklendi.
Konya'da okul öncesi ve çocuk kulübü alanında 15 yıldır bir çok başarıya imza atmış olan  Osman Avcıoğlu Eğitim Kurumları, Sarayönü ilçesi ile Karaman'ın Ayrancı ilçesindeki ihtiyaç sahibi öğrenciler için bir araya geldi. 
Osman Avcıoğlu Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Osman Avcıoğlu, Çocuk Kulübü Müdürü Gamze Önemli Zülfikaroğlu, öğretmenler ve öğrencilerin aileleri ile sağlanan birlik ve beraberlik kapsamında uzaktan eğitime teknolojik aleti bulunmadığı için yapılan canlı derslere katılamayan öğrencilere tablet bilgisayar dağıtıldı.
"Haydi Kardeş Okula” diyerek yola çıkan Osman Avcıoğlu Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Osman Avcıoğlu:" Geleceğimiz olan çocuklarımıza her alanda özellikle de eğitimleri konusunda her zaman destek vermeye ve bu tarz projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz" dedi. 
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ