İstanbul’da Konya rüzgarı esiyor

KONSİAD tarafından bu yıl 5'incisi düzenlenen "Geleneksel Konya Tanıtım Günleri” başladı.

İstanbul’da Konya rüzgarı esiyor
12 Aralık 2019, Perşembe günü, saat 14:30 'de eklendi.
KONSİAD'ın geleneksel hale getirdiği ve İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanında bu yıl 5'incisi düzenlenen "Geleneksel Konya Tanıtım Günleri” başladı.

15 Aralık'a kadar devam edecek Konya Tanıtım Günleri'nin açılışına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, Milletvekilleri Ahmet Sorgun, Orhan Erdem, Hacı Ahmet Özdemir, Abdullah Ağralı, Belediye Başkanları, Konyalı siyasetçiler ve bürokratlar ile KONSİAD Genel Başkanı Kemal Çelik'in yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. 
Çok sayıda standın açıldığı Konya Tanıtım Günleri kapsamında İstanbul ve çevre illerde yaşayan Konyalı ve İstanbullulara Konya'nın tarihi, kültürü ve yöresel ürünleri tanıtılacak. Kurumsal alanda Konya Valiliği, Büyükşehir ve İlçe Belediyeleri, üniversiteler, sivil toplum kuruluşları ve kurumsal firmaların yer aldığı Konya Tanıtım Günleri'nde, yöresel alanda ise Konya'ya özgü ürünler bulunuyor.


Katılımcıların Konya'ya has yemekleri ve lezzetleri tatma imkanı da bulacağı Yenikapı'daki Konya Tanıtım Günleri 15 Aralık Pazar günü sona erecek.  
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ