Karantinadaki ailelerin ihtiyaçlarını belediye ekipleri karşılıyor

Koronavirüs testleri pozitif çıkan ve karantina altına alınan ev ve binalarda yaşayan ailelerin ihtiyaçları Seydişehir Belediye ekipleri tarafından karşılanmaya devam ediyor.

Karantinadaki ailelerin ihtiyaçlarını belediye ekipleri karşılıyor
05 Ağustos 2020, Çarşamba günü, saat 14:10 'de eklendi.
İlçe Hıfzıssıhha kurulu kararı ile Koronavirüs tehdidi taşıyan ve 14 günlük evlerinde karantinaya alınan vatandaşların dezenfeksiyon, hijyen ve çöp ihtiyaçlarını Seydişehir Belediyesi ekipleri gideriyor. 

İlçe merkezinde ve kırsal mahallelerde uygulanan karantina kararlarının ardından çöpleri toplayan Seydişehir Belediyesi ekipleri aldıkları atıkları alarak bertaraf ediyor. 

Karantinada bulunan ailelerin ihtiyaçlarının karşılanması konusunda gerekli çalışmaları titizlikle yürütüldüğünü söyleyen Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal: lçemizde kırsal ve merkez mahallelerde karantinada bulunan ailelerimizin talepleri karşılanıyor, öte yandan bina ve evlerde dezenfekte çalışmaları yapılmaktadır. Karantinada bulunan evlerin ve binaların çöpleri özel kıyafetli ekiplerimiz tarafından düzenli olarak alınmaktadır. Biz belediye çalışanlarımız ile birlikte dezenfeksiyon dahil tüm önlemleri eksiksiz olarak almaya gayret ediyoruz. Ancak sadece bizim alacağımız önlemler yeterli olmayabilir, sizlerden de kurallara harfiyen uymanızı, yetkililerin önerilerini eksiksiz olarak yerine getirmenizi bekliyorum" dedi. 


Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ