Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Karatay’da arpa ekmeği ile üzüm hoşafı ikramı

Karatay Belediyesi, Çanakkale Zaferinin 104. Yıldönümünde şehitlerin ve gazilerin hatırasını yâd etmek maksadıyla Aziziye Cami önünde Karatay Belediyesi Halk Ekmek tarafından üretilen arpa ekmeği ile üzüm hoşafı ikram etti.

Karatay’da arpa ekmeği ile üzüm hoşafı ikramı
18 Mart 2019, Pazertesi günü, saat 15:38 'de eklendi.

Programa, AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir, Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, AK Parti Karatay İlçe Teşkilatı Başkanı Mehmet Genç, AK Parti Karatay Belediye Başkan Adayı Hasan Kılca, Karatay Belediyesi Meclis Üyeleri, AK Parti Karatay Belediyesi Meclis Üyesi Adayları, Karatay Halk Ekmek Genel Müdürü Ömer Faruk İyibildiren ve vatandaşlar katıldı. 

Karatay Halk Ekmek Müdürü Ömer Faruk İyibildiren, Çanakkale Savaşı'nda askerlerimizin anısını yaşatmak için arpa ekmeği ikramı gerçekleştirdiklerini belirterek; Başkan Hançerli'ye teşekkür etti. 

AK Parti Karatay Belediye Başkan Adayı Hasan Kılca, Bizlere bu vatanı bırakan Çanakkale Savaşı şehitlerine Allah'tan rahmet dileyerek bu anlamlı etkinlik için Başkan Hançerliye teşekkür etti. 

AK Parti Karatay İlçe Teşkilatı Başkanı Mehmet Genç, ölürse şehit; kalırsa gazi olmak şuuru ile kazanılan Çanakkale Zaferinin 104. Yılında şehitlere Allah'tan rahmet diledi. Genç, Başkan Hançerli'ye ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Çanakkale ruhunu Konya'ya aksettirmek amacı Karatay Belediyesi Halk Ekmek tarafından özel olarak üretilen arpa ekmeği ve üzüm hoşafı ikramı gerçekleştirdiklerini belirtti. Başkan Hançerli, Müslümanlar olarak birlik ve beraberlik içinde Ümmet ruhu ile hareket etmemizin önemine dikkat çekerek; bu vatan uğruna şehit olmuş ecdadımıza Allah'tan rahmet diledi. 

Bu haber 586 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ