Kavuş’tan Jeoloji Mühendisleri Odasına ziyaret

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ve Ak Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular, yapılan genel kurul sonrası yeniden başkanlığa seçilen Jeoloji Mühendisleri Odası (JMO) Konya Şubesi yeni Yönetim Kuruluna tebrik ziyaretinde bulundu.

Kavuş’tan Jeoloji Mühendisleri Odasına ziyaret
20 Şubat 2020, Perşembe günü, saat 18:03 'de eklendi.
11 – 12 Ocak 2020 tarihlerinde yapılan 11. Olağan Genel Kurulda yeni listesi ile güven tazeleyen Prof. Dr. Fetullah Arık'ı tebrik eden Başkan Mustafa Kavuş; binalardan, karayollarına kadar geniş bir ilgi alanı ve çalışma yelpazesi olan Jeoloji Mühendisliği ile belediye hizmetlerinin yakın ilişkileri olduğunu ifade ederek, "Çalışmalarımızda yakaladığımız uyumu ve şehrimizi daha ileriye taşımak için ortaya koyduğumuz gayreti artırarak devam ettirecek, yaşadığımız bu güzel şehri daha yaşanabilir kılmak adına projeler üretmeye hep birlikte devam edeceğiz” diye konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren JMO Konya Şube Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Fetullah Arık "Belediyecilik faaliyetlerinde mesleğimize ve meslektaşlarımıza verdiğiniz önem ve yürüttüğümüz çalışmalara yapmış olduğunuz destekler için de ayrıca teşekkür ederiz.” dedi. 

Ziyarette Meram Bld. Bşk.Yrd. Recep Alibeyoğlu, JMO Konya Şube Yönetim Kurulundan Şükrü Arslan, Fatih Özerdem, Şükrü Yavuz Pınarkara, Şenol Çaylak, Salih Koyuncu, Derya Cantekinler ile Feyza Küçükkurna da hazır bulundu.
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ