Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

“KONTV demokrasi adına milletinden yana oldu“

Çeyrek asırdan bu yana milletinin yanında yer alan KONTV, 25'inci kuruluş yıldönümünü kutlamaya devam ediyor. Bu kapsamda Konya Halk Sağlığı Müdürü Dr. Hasan Öznavruz ile Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Özden Konur ve Anadolu Ajansı Bölge Müdürü Ahmet Kayır da Anadolu Medya Grup KONTV Hizmet Binasını ziyaret etti.

“KONTV demokrasi adına milletinden yana oldu“
19 Haziran 2017, Pazertesi günü, saat 17:15 'de eklendi.

Milletin kanalı KONTV, 25'inci kuruluş yıldönümü dolayısıyla ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Bu kapsamda Konya Halk Sağlığı Müdürü Dr. Hasan Öznavruz, Anadolu Medya Grup KONTV Hizmet Binasını ziyaret etti.

Ziyarete Halk Sağlığı Müdür Yardımcıları Dr. Serkan Fındık, Dr. Abdullah Özüdoğru ile Necati Elvan da eşlik etti.  

Genel Müdür Şükrü Hıdıroğlu ile bir araya gelen Öznavruz, KONTV'nin her zaman demokrasi adına milletten yana tutum sergilediğini söyledi. 

Konya Halk Sağlığı Müdürü Dr. Hasan Öznavruz, KONTV'nin halkın yanında olduğunu belirterek, "İnşallah bu çizgisini daha nice 25 yıllara yayarak yayın hayatını devam ettirir. KONTV geçmişte olduğu gibi bundan sonra da yanımızda olacaktır. " dedi.

Basın İlan Kurumu Konya Şube Müdürü Özden Konur ve Anadolu Ajansı Konya Bölge Müdürü Ahmet Kayır da KONTV'yi kuruluş yıldönümünde ziyaret edenler arasındaydı.

Özden Konur, KONTV'nin 25. yılını kurtlayarak, "Anadolu'nun merkezinde Konya'ya bölgesine ve Türkiye'ye öncülük eden, yaptığı yatırımlarla amiral gemisi olduğunu herkese hissettiren marka değerimiz... Konyalı olarak bundan gurur duyuyoruz." dedi.

Bu haber 650 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ