Konya İl Milli Eğitim’de faaliyet toplantısı

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül başkanlığında, video konferans yöntemiyle genel müdürlüğe bağlı birimler tarafından pandemi döneminde yapılan faaliyetlerin değerlendirildiği bir toplantı gerçekleştirildi.

Konya İl Milli Eğitim’de faaliyet toplantısı
22 Mayıs 2020, Cuma günü, saat 13:45 'de eklendi.
Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, il milli eğitim müdür yardımcıları, ilçe milli eğitim müdürleri, özel eğitimden sorumlu şube müdürleri ile özel eğitim okulu, RAM ve BİLSEM'lerin yöneticileri de hazır bulundu.

İl Müdürü Seyit Ali Büyük, Genel Müdür Gül'e salgın sürecinde Konya'daki bu kurumların yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdikten sonra bu çalışmaların hassasiyetle devam ettirileceğini ifade etti; desteklerden dolayı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdür Mehmet Nezir Gül'e teşekkürlerini iletti.

Mehmet Nezir Gül de özel eğitim kurumlarının salgın sürecinde çok daha faal bir çalışma sergilemeleri gerektiğinin altını çizerek Konya'daki kurumların yürüttüğü çalışmalardan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi; emeği geçenlere teşekkür etti.
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ