Konya SMMMO Başkanı Erdal’dan Konyalı firmalara tebrik

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Abdil Erdal, İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) açıkladığı Türkiye'nin 500 büyük sanayi kuruluşu listesinde yer alan 7 Konya firmasını tebrik etti.

Konya SMMMO Başkanı Erdal’dan Konyalı firmalara tebrik
14 Ağustos 2020, Cuma günü, saat 12:58 'de eklendi.
SMMMO Başkanı Abdil Erdal, Türkiye'nin 500 büyük sanayi kuruluşu listesine giren Konyalı firmaları tebrik ederek açıklanan listeyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. 
 
Konya'nın ülke ekonomisine her zaman önemli seviyede katkı verdiğini belirten Başkan Erdal, "Konya, üreten ve üretmeyi seven, ihracat hacmini sürekli artıran bir şehirdir. Konyalı sanayicilerimiz, iş hacmini yükseltmek ve ekonomiye daha çok katkıda bulunmak için devamlı çaba sarf etmektedir. Açıklanan 500 büyük sanayi kuruluşu sıralamasında yer alan Konyalı firmaların olması da bizlere gurur vermektedir. Önümüzdeki dönemde daha çok firmamızın listelerde yer alması en büyük arzumuzdur. Bu vesile İSO 500 sıralamasında yer alan sanayi kuruluşlarını, yöneticilerini ve çalışanlarını tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ