Konya’da coronavirüse karşı dezenfeksiyon kabinleri üretiliyor!

Konya'da bir firma, coronavirüs ile mücadelede dezenfeksiyon kabinleri üretiliyor.

Konya’da coronavirüse karşı dezenfeksiyon kabinleri üretiliyor!
25 Mart 2020, Çarşamba günü, saat 10:16 'de eklendi.
2013 yılında kurulan ve organize sanayi bölgesinde üretim yapan Biyofarm Gıda Tarım, alanında uzman ve tecrübeli kadrosu ile biyogüvenlik konusunda hizmet veriyor.

İşletmelere özel çözümler sunan firma, insan ve araç dezenfeksiyon sistemleri üretimi de yapıyor.

Özellikle biyogüvenliğin ön plana çıktığı şu günlerde gerekli sertifika ve izinlere sahip olduklarını belirten Genel Müdür Ziraat Mühendisi Alpaslan Deligöz, 20 yıllık saha tecrübelerinden edindiği deneyimler sonucunda birçok yanlış uygulama gördüğünü ve bunların düzeltme amacında olduklarını söyledi. 

Ürünlerinin yıllardır sahada problemsiz çalıştığını belirten Alpaslan Deligöz, 'Kurduğumuz sistem ile saniyeler içinde aracın yada vatandaşın dezenfektesi sağlanıyor. Sistem girişte vatandaşı görüp temizlik işlemlerine başlıyor. Ellerde sistemin içine koyulan bölüm ile ayrıca temizleniyor. ' dedi.

Yurtiçi ve yurtdışına birçok ürün gönderdiklerinin aktaran Deligöz, Çin'den dünyaya yayılan koronavirüs ve diğer virüslerin temizlenmesi için, işyerlerinin hijyeni için büyük çaba sarf ettiklerini söyledi. 

Genel Müdür Ziraat Mühendisi Alpaslan Deligöz, sistem sayesinde hijyenin önemli olduğu işyerlerinde hızlı temizlik çalışması yapıldığını ifade etti.   

Daha fazla bilgi için tıklayın


Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ