Konya’da tüyler ürperten cinayet! 10 yaşındaki çocuğu böyle katletmiş!

Konya'da bayram alışverişinden dönen Mevlüt Çakır ve oğlu İzzet Çakır'ın ölümündeki sır perdesi aralandı. Hasan A., isimli katil zanlısı, Mevlüt Çakır'ı aralarında husumet bulunduğu için öldürdüğünü söyledi. Katil, 10 yaşındaki çocuğu ise taş attığı için öldürdüğünü itiraf etti.

Konya’da tüyler ürperten cinayet! 10 yaşındaki çocuğu böyle katletmiş!
31 Temmuz 2020, Cuma günü, saat 13:54 'de eklendi.
Konya'da bayram alışverişinden dönen Mevlüt Çakır (35) ve oğlu İzzet'in (10) öldürüldüğü olayın ayrıntıları ortaya çıktı.

Katil zanlısı olarak gözaltına alınan Hasan A'nın tüfekle 3 ateş edip Mevlüt Çakır'ı öldürdüğü, yaralanan oğlu İzzet'in başına da tüfeğin namlusuyla vurduğu belirtildi.

HEM ATEŞ ETMİŞ HEM DE BAŞINA NAMALUYLA VURMUŞ

Ablasının Mevlüt Çakır'ın ağabeyi ile evli olduğu öğrenilen ve cinayeti itiraf eden Hasan A'nın ifadesinde; "Mevlüt ile aramızda 4-5 aydır husumet vardı. Olay günü Mevlüt ile yolda karşılaştık. Beni çeşmenin başına çağırdı. Bana küfredince baba ve oğluna yönelik arabanın içinden 1 el, arabanın dışından da 2 el ateş ettim. Ateş ettiğimde çocuk ölmedi. Çocuk bana taşla saldırmaya çalıştı. Ben de bunun üzerine sinirlenip tüfeğin namlusuyla kafasına hızlıca iki kez vurdum. Olay yerinden kaçarak tüfeği bir kuyuya attım. Sonra çocuğa yaptığımdan dolayı pişman oldum. Daha sonra çocuğu arabamla hastaneye götürmek için yola çıktım. Çocuğu yolda ambulansa teslim ettim. Sonra öldüğünü öğrendim" dediği belirtildi.

TUTUKLANDI
Jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Hasan A., Kadınhanı Sulh Ceza Hakimliği tarafından 'nitelikli kasten öldürme' suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ