Kulu İlçe Milli Eğitim Müdüründen DYK kurslarına ziyaret

Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çağlayan, öğrencilerin başarılarını ve motivasyonlarını artırmak için Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını (DYK) ziyaret etti.

Kulu İlçe Milli Eğitim Müdüründen DYK kurslarına ziyaret
08 Aralık 2019, Pazar günü, saat 15:05 'de eklendi.
Milli Eğitim Müdürü Çağlayan, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunda DYK kurslarını ve Akıl ve Zeka Oyunları sınıfını ziyaret etti. Ziyareti esnasında idareci ve öğretmenlerle görüşen Çağlayan, başarıyı artırmak için yapılabilecek çalışmalar ve DYK kurslarının verimliliği artırma yolları üzerinde durdu.

Sınıfları ziyaret eden Çağlayan öğrencilere; " Sizler bizim geleceğimizsiniz. Öncelikle hepiniz haftasonu tatilinde olmanıza rağmen okullarımıza gelerek kursa katılıyorsunuz. Sizleri tebrik ediyorum. Tabii öğretmenlerimize de sizin için tatillerini bölerek fedakârca derslere katıldıkları için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hak ettiğiniz başarıyı yakalamanız için hep beraber gayret edip çalışmalıyız. Okul idaresi, öğretmenleriniz ve İlçe Milli Eğitim olarak bizler sizin için buradayız ve sizin için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Siz yeter ki isteyin, gayretli olun ve çalışın ki çabalarınızın karşılığını alabilesiniz." dedi.

Akıl ve Zeka Oyunları sınıfında ders gören miniklerle de bir araya gelen Çağlayan, öğrencilere başarılar diledi.

Ertan Özkök/Kulu
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ