Kulu’da öğrencilere seminer verildi

Kulu Cumhuriyet Savcısı Ahmet Kemal Kale, İlçe Jandarma Komutan Vekili Ali Erzurum ve İlçe Emniyet Müdür Vekili Emre Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği seminerde lise öğrencileriyle bir araya geldi.

Kulu’da öğrencilere seminer verildi
21 Şubat 2020, Cuma günü, saat 16:17 'de eklendi.
Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen seminerde açılış konuşması yapan Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çağlayan, öğrencilerin derslerde öğrendikleri bilgilerin yanında, Cumhuriyet Savcısı Ahmet Kemal Kale, İlçe Jandarma Komutan Vekili Ali Erzurum ve İlçe Emniyet Müdür Vekili Emre Yıldırım gibi seçkin konukların söyleyeceklerinin de son derece önemli ve yol gösterici olacağını ifade etti. Düzenlenen seminerin, öğrencilerin kariyer planlamalarında bir basamak olacağına inandığını belirten Çağlayan, Cumhuriyet Savcısı Kale'ye, İlçe Jandarma Komutan Vekili Erzurum'a ve İlçe Emniyet Müdür Vekili Yıldırım'a programa katıldıkları için şükranlarını sunarak teşekkür etti.

Seminerin başında hem eğitim hayatından hem de mesleki yaşantısına yer veren Savcı Kale ise zararlı alışkanlıklardan korunma, okul ortamında arkadaş seçimi konularında önemli bilgilendirmelerde bulundu. İlçe Jandarma Komutan Vekili Ali Erzurum ve İlçe Emniyet Müdür Vekili Emre Yıldırım'da öğrencilerin olumsuz ortamlardan uzak durmaları konusunda uyardı.

Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen seminere Kulu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Serdar Sarıçoban, Zafer Yiğitel, okul idarecileri, öğretmenler ile birlikte gruplar halinde 800 lise öğrencisi ve veliler katıldı. 

Seminerlerin İlçe merkezi ve mahallelerdeki tüm ortaokul ve liselere yönelik yapılması planlandığı öğrenildi.

Ertan Özkök/Kulu
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ