MEB Daire Başkanı Kulu’yu ziyaret etti

Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Mali Hizmetler Daire Başkanı Cahit Şahin ve Şube Müdürü Ercan Sümertaş Kulu ilçesini ziyaret etti.

MEB Daire Başkanı Kulu’yu ziyaret etti
21 Kasım 2020, C.tesi günü, saat 15:32 'de eklendi.
Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Mali Hizmetler Daire Başkanı Cahit Şahin, Şube Müdürü Ercan Sümertaş ve Türkiye Kömür İşletmeleri Satış Pazarlama Daire Başkanı Cemal Baş ile Satış Müdürü Mustafa Yılmaz Kulu ilçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyarette bulundu. Ziyaret çerçevesinde Daire Başkanı Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çağlayan ile ilçe de yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

‘'Yeni Ekonomi Programı Kapsamında Milli Kaynakların Kullanılmasını ve Milli Sermayayi Önemsiyoruz''
Daire Başkanı Cahit Şahin, Milli kaynakların önemine dikkat çekti. Şahin yaptığı açıklamada; ‘' Yeni Ekonomi Programı kapsamında kamu kaynaklarının etkili, ekonomik verimli kullanılması, milli kaynak, milli servet ile maliyetlerin azaltılması temel hedeflerimiz arasında yer alıyor. Bu çerçevede Bakanlığımız ile Türkiye Kömür İşletmeleri (TKİ) arasında imzalanan protokol gereği kömür teminleri okullarımıza TKİ'den sağlanacaktır. Kulu ilçemizi ziyaret ederek yeni program hakkında bilgilendirmelerde bulunduk.'' dedi.

Ertan Özkök/Kulu
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ