Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

Minik yürekler izleyenlerden tam not aldı

Konya Numune Hastanesi Kreşi 2019 yıl sonu gösterisi izleyenlerin büyük beğenisini topladı.

Minik yürekler izleyenlerden tam not aldı
16 Nisan 2019, Salı günü, saat 10:59 'de eklendi.

Hastane kreşi tarafından Selçuklu Belediyesi nikah salonunda düzenlenen yıl sonu gösterisi yoğun bir katılımla gerçekleşti. Programa Ak Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir, Acil Hizmetler Başkanı Dr. Ahmet Ergin, Meram İlçe Sağlık Müdürü Muammer Özdemir, hastane idarecileri ve çok sayıda davetli katıldı.
 
Kreş Sorumlusu Aylin Üste, 40 yıldır hizmet veren kreşin her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun bir çalışmanın sonunda birbirinden güzel gösteriler hazırladığını söyledi. 

Hastane Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Ali Çelik ise kreş hizmetlerinin hastanenin dışa yansıyan güzel bir penceresi olduğunu dile getirdi. Hastane idaresi olarak İl Sağlık Müdürlüğü'nün yardımı ile çalışanların ve ailelerinin gönül rahatlığı ile çocuklarını bırakabileceği en uygun fiziki koşulları oluşturmaya çalıştıklarını belirten Çelik, çocukların bu özel güne hazırlanmasında emeği geçen kreş sorumlusu Aylin Üste ve personeline teşekkür etti.

Konuşmaların ardından çocuklar yıl boyunca kazandıkları eğitsel ve sosyal becerilerden oluşan gösterilerini sergiledi. Mezun olan 21 çocuğa başarı belgeleri protokol üyeleri ve eski mezun öğrenciler tarafından verildi.


 

Bu haber 377 kez okundu.
Yorumlar
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ