Mustafa Akış’tan Adil Bayındır’a ziyaret

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Akış ve hayırsever işadamları Ali ve Kamil Akkanat'ı makamında misafir eden Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, "Bu şehir kendine hizmet edenlerin hakkını verir. Sizler bunu hak ediyorsunuz.”diye konuştu.

Mustafa Akış’tan Adil Bayındır’a ziyaret
20 Ağustos 2019, Salı günü, saat 16:15 'de eklendi.
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Akış ve hayırsever işadamı kardeşler Ali ve Kamil Akkanat,  Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır'ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Bayındır, yaptığı konuşmasında, "Toprağımın yetiştirdiği, bizim medar-ı iftiharımız, Konya'nın, bölgenin, hatta Türkiye'nin değerli  işadamlarından abim, dostum, büyüğüm, bizim ecdadına bile geçmişinden geleceğine kadar minnet borçlu olduğumuz değerli insan.Benim toprağımın gencecik, 2011'den itibaren siyaset arenasından önce 2002'den beri ama, 2011'den beri de Konya milletvekilimiz, toprağımızın çocuğu, evladımız Mustafa Akış Bey ile birlikte ziyaret ettiniz. Ben size minnet borçluyum; ikinize de minnettarım. Çünkü biz şu sloganı Beyşehir'de birlikte yaşattık, dün uyguladık hep beraber, yarın  da uygulamaya kararlıyız ‘Biz biriz, biz bütünüz, Beyşehir'iz'… Sizlerin sayesinde, yaptığınız yatırımlarla, yaptığınız okullarla bizi ihya ettiniz. Bunu bütün Beyşehir'e, kamuoyuna, minnetlerimi, şükranlarımı sunuyorum. Sayın vekilim, Beyşehir Belediyesi'ne bağımsız bile olsak, Beyşehir halkı adına baktığınızdan dolayı ve objektif olduğunuzdan dolayı ‘yaparsam şehrime yaparım adamı' olduğunuzdan dolayı minnet borçluyum. Ben her ikisine de saygılarımı sunuyorum. Şeref verdiniz, onur verdiniz. Bizler kök aradık, gövde aradık, dal aradık, işte kökümüzde burada, gövdemiz de burada,  dalımız da burada. ‘Uzanan dal, uzanan kol bizden olsun' dedik, ‘Şehrimizden olsun' dedik. Biz önümüzdeki siyasetin dizaynında bir bütünüz… Çünkü Beyşehir'in hak ve hukuku noktasında cömerdiz, sizler cömertsiniz. O yüzden ben her ikinize de saygılarımı sunuyorum. Benim değerli arkadaşım Kamil Bey benim şantiye arkadaşım. Fabrikanın kuruluşundan, Beyşehir'in her noktasından detayına kadar bilgisi olan güzel kardeşimden de her zaman faydalanıyorum. Her zaman yararlanıyorum. Kendisine teşekkür ediyorum. Çok sık mesai yapıyoruz onunla, mülkiyetler konusunda, okul konusunda, çalışmalar konusunda, yıllardır onunla öyle çalıştık. Onun da burada olması beni onurlandırmıştır. Beyşehir halkı adına size de teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Bu şehir, kendine hizmet edenlerin hakkını verir. Sizler bunu hak ediyorsunuz..”ifadelerini kullandı.

Ziyarette gündem konusu Beyşehir  olurken, karşılıklı olarak bir süre devam eden sohbetin ardından Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Akış ve işadamları Kamil ve Akkanat da Beyşehir'e hizmetlerinden ve bölgedeki birlik ve beraberliğin bugünlerde üst noktalara ulaşmasına yönelik katkılarından dolayı Belediye Başkanı Adil Bayındır'a teşekkür etti.    
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ