Selçuklu ilçesine Aile Sağlığı Merkezi

Konya Valiliği, Selçuklu Belediye Başkanlığı, İl Sağlık Müdürlüğü ve Hayırsever Şakalak Tarım Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında Selçuklu ilçesi Yazır Mahallesi'ne yapılacak olan aile sağlığı merkezi için protokol imzalandı.

Selçuklu ilçesine Aile Sağlığı Merkezi
14 Ağustos 2020, Cuma günü, saat 12:30 'de eklendi.
Vali Vahdettin Özkan başkanlığında düzenlenen protokol imza törenine, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ve Hayırsever Şakalak Tarım Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. adına Yusuf Genç katıldı.
 
Protokol imza töreni öncesinde konuşan Vali Özkan; "Sağlık Bakanlığımız, son zamanlarda sağlık kamu hizmetini Anadolu'da bütün vatandaşlarımızın ayağına götürerek dünya standartları üzerinde bir sağlık sistemi kurdu ve işletiyor. Bunu fiziki altyapısı, tıbbi teknolojik altyapısı ve nitelikli insan kaynakları ile başardı. Son dönemde, pandemi sürecinde güçlü bir sağlık sistemimizin olması ve fedakâr sağlık çalışanlarımızla dünyaya örnek olacak bir kamu hizmeti, milletimizin hizmetine sunuldu. Bu zor dönemde, hayırseverlerimizin sağlık alanına katkı sunması çok anlamlı ve önemlidir. Yusuf Bey'in sağlık hizmetine yaptığı katkıdan dolayı Konyamız adına şükranlarımı sunuyorum " dedi.
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ