Selçuklu’da cuma buluşmaları sürüyor

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı Cuma Buluşmaları kapsamında Işıklar Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Cuma Namazı'nı Özdilek Camii'nde kılan Başkan Pekyatırmacı namaz sonrasında esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

Selçuklu’da cuma buluşmaları sürüyor
23 Ağustos 2019, Cuma günü, saat 15:40 'de eklendi.
Selçuklu Belediyesi tarafından her hafta farklı bir mahallede gerçekleştirilen Cuma Buluşmaları devam ediyor. Hizmet kalitesine katkı sağlayan ve vatandaşların Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ile görüşerek istek ve önerilerini birinci ağızdan ilettikleri buluşmalarının bu haftaki adresi Işıklar Mahallesi oldu. Özdilek Camii'nde kılınan Cuma namazının ardından vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Pekyatırmacı, belediye hizmetleriyle ilgili gelen istek ve önerileri dinledi.

Programda Başkan Pekyatırmacı'ya, Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, Ak Parti Selçuklu İlçe Teşkilat üyeleri, Selçuklu Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Avcıoğlu, Işıklar Mahalle Muhtarı Ahmet Ünveren Selçuklu Belediyesi Başkan Yardımcıları, belediye meclis üyeleri, birim müdürleri de eşlik etti.



"Dualarımız Mehmetçikle beraber”
Dualarının vatan savunması uğrunda gözünü kırpmadan canını veren Mehmetçikle olduğunu ifade eden Başkanı Pekyatırmacı, " Bizler bu topraklar üzerinde hizmet üretiyoruz vatandaşlarımızın refahı için gayret gösteriyoruz, özgürce günlük yaşamımıza devam edebiliyoruz ancak bunları yapabilmemize imkan sağlayanın bu topraklar için gözünü kırpmadan canını veren Mehmetçiğimiz sayesinde olduğunun bilincindeyiz. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar geçmişte olduğu gibi bugün de devam ediyor. Ecdadımızın kanıyla bedel ödeyerek bize emanet vatanımızın nöbetini şimdi Mehmetçik tutuyor. Milletimizin istiklal ve istikbali için sürdürülen bu mücadelede dualarımızla her zaman kahraman askerimizin yanındayız. Bu vatan için canını feda eden, bizlerin huzur ve güveni içini her türlü zorlu koşullarda mücadelesini sürdüren tüm güvenlik güçlerimize millet olarak şükran ve minnetlerimizi sunuyoruz.Geçtiğimiz günlerde hain terör örgütü mensuplarıyla girdikleri çatışmada şehit düşen askerlerimize Allah'tan rahmet yakınlarına sabır diliyorum.” dedi.







 
Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ